Slider

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY DLA FIRM 

Czy wiesz, że Twoje auto traci na wartości kilkanaście procent rocznie? 

Nie kupuj – wynajmij auto w abonamencie i płać stałe raty przez cały okres trwania umowy!

Nie znalazłeś modelu, który Cię zainteresował? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami i powiedz czego szukasz, my zajmiemy się resztą!

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY 

Wynajem długoterminowy dla firm  to ostatnimi czasy bardzo powszechna i ceniona przez użytkowników forma finansowania. To swego rodzaju auto na abonament, w którym płacisz jedną, stałą ratę i cieszysz się zawsze nowym pojazdem co kilka lat. W cenie wynajmu długoterminowego samochodu zawarte są wszystkie składowe tj. obsługa serwisowa, ubezpieczenie OC, AC, NNW, opony zimowe wraz z wymianą i przechowaniem, assistance z autem zastępczym. Po Twojej stronie pozostaje napełnić zbiornik paliwem i w drogę! W skład wynajmu długoterminowego samochodów wchodzić może także zarówno wynajem aut luksusowych jak i wynajem aut dostawczych.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY – DLACZEGO MY?

Czym różni się nasz długoterminowy wynajem aut od konkurencji? Przede wszystkim jesteśmy fair wobec Ciebie od samego początku! Pokazujemy Ci ratę, która zawiera w sobie wszystkie wymienione powyżej elementy. Niestety bardzo częstą praktyką jest ukazywanie Klientowi wyłącznie raty finansowej z serwisem, gdy jednak chcesz dodać do tego ubezpieczenie i serwis, okazuje się że cena znacząco wzrasta. Pracujemy głównie na rekomendacjach naszych Klientów, dlatego uczciwość jest dla nas najważniejszą cechą w biznesie! Gdy będziesz wahał się co do formy finansowania nie obawiaj się, policzymy dla Ciebie TCO (Total Cost of Ownership) byś wiedział dlaczego dane rozwiązanie finansowe – wynajem czy leasing są dla Ciebie bardziej opłacalne!

JEDNOOSOBOWA DZIAŁALNOŚĆ, SPÓŁKA

Prowadzisz jednoosobową działalność? A może reprezentujesz spółkę?  – mamy dla Ciebie wyjątkowe oferty na wynajem długoterminowy aut. Posiadamy szerokie kontakty wśród dealerów samochodowych, którzy przygotowują dla nas specjalne oferty z rabatem flotowym! Rabat w całości przekazujemy Tobie drogi Kliencie, nie pobierając przy tym ŻADNEJ PROWIZJI! Decydując się z nami na najem długoterminowy samochodu, otrzymujesz gwarancję rzetelności w Twojej sprawie, kontakt przez 7 dni w tygodniu oraz pełną obsługę posprzedażową. To co odróżnia nas od korporacji to fakt, że nie jesteś dla nas numerem zamówienia a osobą z krwi i kości, działamy więc w Twoim i imieniu i w Twoim interesie. Załatwiamy wszelkie formalności bankowe, obliczamy zdolność kredytową i podpowiadamy najbardziej korzystne rozwiązanie dla Ciebie lub Twojej firmy.

DBAMY O TWÓJ INTERES – TO NIE TYLKO HASŁO

Nie musisz wiedzieć wszystkiego – mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego z chęcią podpowiemy Ci kiedy najem długoterminowy auta będzie miał dla Ciebie sens, a kiedy lepiej będzie skorzystać z tradycyjnego leasingu. Jesteśmy nastawieni na pomoc Tobie, dlatego wierzymy że będziesz nas polecał swoim znajomym i przyjaciołom. Wynajem długoterminowy samochodu to wbrew pozorom skomplikowana procedura, w szczególności jeśli chodzi o procedury przygotowawcze oraz zwrot pojazdu po kontrakcie – dlatego zaufaj nam, jesteśmy po To by ułatwić Ci decyzję. Wynajem długoterminowy to dla nas codzienność, wiemy jakie rozwiązania podpowiedzieć byś wrócił do nas ponownie.

Proponujemy najem długoterminowy aut od 0% opłaty wstępnej, od 30 do 60 m-cy oraz przebiegu od 10 000 do 50 000 km na rok. To Ty decydujesz jaką ratę jesteś w stanie płacić, my zajmujemy się resztą. Sprawdź nas!

Zobacz rekomendacje naszych Klientów! Referencje

Chcesz wiedzieć więcej o aktualnych trendach? Polecamy Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR – wejdź w link poniżej:

IBMR SAMAR

 

Call Now Button