Ubezpieczenie GAP to ochrona Twoich oszczędności na wypadek szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu. Niezależnie od tego czy chcesz nabyć nowe lub używane auto, kupujesz za gotówkę, finansujesz w kredycie czy leasingu – GAP to gwarancja Twojego spokoju przed utratą wartości pojazdu, czyli Twoich pieniędzy! Dlaczego?

Kupując auto musisz liczyć się z utratą wartości swojego pojazdu na przestrzeni czasu. Szacuje się, że największa utrata wartości występuje w ciągu pierwszych pięciu lat od chwili, gdy auto wyjedzie z salonu. W zależności od marki i modelu, a także specyfikacji eksperci przewidują, że w ciągu pierwszych trzech lat auto traci na wartości nawet 50%, a w ciągu kolejnych dwóch lat aż do 75% wartości początkowej! Oczywiście na wartość rezydualną RV (residual value) ma wpływ kilka czynników i nie każde auta w tak zastraszającym tempie tracą swoją wartość, niemniej każde traci co najmniej kilkanaście procent rocznie!

Kupując ubezpieczenie w pakiecie OC / AC  jesteś zapewniany o wypłacie odszkodowania w razie kradzieży pojazdu lub w przypadku szkody całkowitej. To prawda -ale tylko częściowo. Pamiętaj, że ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie równe wartości auta na dzień zdarzenia! Co z pozostałą kwotą, które zrekompensuje Ci utracone środki? Czy za otrzymane odszkodowanie będziesz w stanie kupić nowe auto ekwiwalentnej klasy? Albo co gorsza…co w przypadku, gdy auto było leasingowane lub finansowane kredytem? Bank, który udzielił Ci finansowania powie: „Zapłaciliśmy za Pana / Pani samochód kwotę X a odzyskaliśmy od ubezpieczyciela tylko kwotę Y”. Jak myślisz, kto będzie musiał dopłacić bankowi resztę środków do wartości z faktury zakupu? ….Dokładnie. To będziesz Ty!

Ubezpieczenie GAP możesz zapłacić jednorazowo za cały okres ochrony (do 5 lat), możesz płacić składki roczne lub miesięczne. W zależności od Twoich możliwości finansowych zapewnij sobie spokój i zadbaj o własne oszczędności! 

Więcej na temat ubezpieczenia GAP znajdziesz tutuaj ⬇

 

 

Ubezpieczenie GAP 1
Ubezpieczenie GAP 2
Ubezpieczenie GAP 3
Call Now Button

Zostaw nam kontakt do siebie!
Oddzwonimy niebawiem i odpowiemy na Twoje pytania!

 

......lub naciśnij krzyżyk w prawym górnym rogu 😉 

Numer telefonu będziemy wykorzystaywać tylko na cele wykonania połączenia. Polityka Prywatności

Dziękujemy!
Oddzownimy wkrótce!