Ubezpieczenie GAP

CZYM JEST UBEZPIECZENIE GAP?

Ubezpieczenie GAP to ochrona Twoich oszczędności na wypadek szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu. Niezależnie od tego czy chcesz nabyć nowe lub używane auto, kupujesz za gotówkę, finansujesz w kredycie czy leasingu – GAP to gwarancja Twojego spokoju przed utratą wartości pojazdu, czyli Twoich pieniędzy!

DLACZEGO WARTO MIEĆ?

Kupując auto musisz liczyć się z utratą wartości swojego pojazdu na przestrzeni czasu. Szacuje się, że największa utrata wartości występuje w ciągu pierwszych pięciu lat od chwili, gdy auto wyjedzie z salonu. W zależności od marki i modelu, a także specyfikacji eksperci przewidują, że w ciągu pierwszych trzech lat auto traci na wartości nawet 50%, a w ciągu kolejnych dwóch lat aż do 75% wartości początkowej! Oczywiście na wartość rezydualną RV (residual value) ma wpływ kilka czynników i nie każde auta w tak zastraszającym tempie tracą swoją wartość, niemniej każde traci co najmniej kilkanaście procent rocznie!

GAP VS. AUTOCASCO

Kupując ubezpieczenie w pakiecie OC / AC  jesteś zapewniany o wypłacie odszkodowania w razie kradzieży pojazdu lub w przypadku szkody całkowitej. To prawda -ale tylko częściowo. Pamiętaj, że ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie równe wartości auta na dzień zdarzenia! Co z pozostałą kwotą, które zrekompensuje Ci utracone środki? Czy za otrzymane odszkodowanie będziesz w stanie kupić nowe auto ekwiwalentnej klasy? Albo co gorsza…co w przypadku, gdy auto było leasingowane lub finansowane kredytem? Bank, który udzielił Ci finansowania powie: „Zapłaciliśmy za Pana / Pani samochód kwotę X a odzyskaliśmy od ubezpieczyciela tylko kwotę Y”. Jak myślisz, kto będzie musiał dopłacić bankowi resztę środków do wartości z faktury zakupu? ….Dokładnie. To będziesz Ty!

PŁATNOŚĆ

Ubezpieczenie GAP możesz zapłacić jednorazowo za cały okres ochrony (do 5 lat), możesz płacić składki roczne lub miesięczne. W zależności od Twoich możliwości finansowych zapewnij sobie spokój i zadbaj o własne oszczędności!

Więcej na temat ubezpieczenia GAP znajdziesz tutaj ➡ UBEZPIECZENIE GAP

 

 

Ubezpieczenie GAP
Ubezpieczenie GAP
Ubezpieczenie GAP

KALKULATOR GAP

Skorzystaj z kalkulatora GAP i wybierz odpowiednią ochronę dla Twojego auta!

KLIKNIJ LINK PONIŻEJ I ODBIERZ 10% RABATU PODAJĄC HASŁO „MOTOGAP10”

 

▶Kalkulator Ubezpieczenia GAP◀

Call Now Button