Slider

LEASING AUT UŻYTKOWYCH / DOSTAWCZYCH

Drogi Kliencie,

Mamy świadomość, że auto dostawcze ma za zadanie dla Ciebie pracować i przynosić wymierne zyski, dlatego proponujemy Ci najkorzystniejszy leasing aut dostawczych szyty na miarę Twoich potrzeb. Niezależnie od tego czy ma to być kontener, chłodnia, furgon, „firanka” czy może brygadówka jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie, którego potrzebujesz. W dzisiejszych czasach nikt nie kupuje aut za gotówkę gdyż nie ma sensu mrozić kapitału, który możesz spożytkować na inne ważne dla Ciebie cele. Dlatego samochody dostawcze w leasing są tak często wykorzystywanym rozwiązaniem nie tylko przez duże korporacje ale też małe firmy, czy jednoosobowe działalności gospodarcze zajmujące się transportem.  Leasing na auta dostawcze to forma finansowania, która pozwoli Ci zoptymalizować koszty prowadzonej firmy. Dopasowując odpowiednie wartości wkładu własnego, okresu oraz wykupu możesz regulować wysokość raty w zależności od swoich oczekiwań.

Koszt leasingu samochodu dostawczego zależy od powyższych składowych, dlatego proponujemy Ci wiele możliwości. Nie masz dużego kapitału na start? Niedawno założyłeś firmę? Nic trudnego! Realizujemy również leasingi dla nowych firm a także finansujemy używane auta dostawcze. Leasing używanych samochodów dostawczych odbywa się na podobnych zasadach, jedyną różnicą jest niższa wartość wykupu. Pośród wielu współpracujących z nami dealerów pozyskamy dla Ciebie ofertę na używany lub nowy samochód dostawczy, a także przygotujemy tego samego dnia kalkulację leasingu. Wystarczy, że powiesz nam jaką wartość raty przeznaczysz a my zajmiemy się resztą! Przeprowadzimy Cię bezproblemowo przez cały proces finansowania aż do odbioru auta!

Leasing samochodu dostawczego na firmę może być skomplikowaną procedurą dla kogoś, kto nie miał dotąd do czynienia z tego rodzaju finansowaniem. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoli nam wybrać najkorzystniejszy dla Ciebie wariant, gdyż działamy w Twoim interesie i z korzyścią dla Ciebie. Auta dostawcze w leasing dla Twojej firmy muszą spełniać Twoje oczekiwania, dlatego zarówno my jak i nasi Partnerzy po stronie dealera służymy pomocą techniczną przez cały okres współpracy. Działamy głównie z poleceń, dlatego nasi Klienci tak cenią sobie kontakt z nami przez 7 dni w tygodniu.

Szukasz leasingu samochodu dostawczego bez wpłaty własnej? A może zależy Ci na długim okresie finansowania aż do 72 m-cy? Lub potrzebujesz niskiej raty dzięki wysokiej wartości wykupu aż do 40%? Nie martw się! Od tego jesteśmy, nie pobieramy przy tym od Ciebie żadnej prowizji! Przekonaj się sam! Zaufaj nam i opowiedz bliskim dlaczego warto z nami rozmawiać!

 

 

 

 

 

Call Now Button

Zostaw nam kontakt do siebie!
Oddzwonimy niebawiem i odpowiemy na Twoje pytania!

 

......lub naciśnij krzyżyk w prawym górnym rogu 😉 

Numer telefonu będziemy wykorzystaywać tylko na cele wykonania połączenia. Polityka Prywatności

Dziękujemy!
Oddzownimy wkrótce!