Slider

LEASING AUT OSOBOWYCH

Drogi Kliencie, 

Oferujemy Ci najkorzystniejszy leasing na auta nowe oraz używane. Dlaczego najkorzystniejszy? Ponieważ stanowimy swego rodzaju kalkulator leasingowy, który pomoże Ci przygotować najlepszą ofertę spośród ośmiu najbardziej liczących się banków w branży motoryzacyjnej! Od kalkulatora odróżnia nas jednak to, że nie jesteśmy tylko suchym algorytmem liczącym dla Ciebie ofertę. Szybko reagujemy na Twoje potrzeby, zmieniamy kalkulację zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Otrzymujesz od nas propozycję tego samego dnia, mając z nami stały kontakt przez 7 dni w tygodniu. 

Posiadamy w ofercie również auta poleasingowe, które są wartym uwagi kąskiem z powodu pewnej historii i przebiegu, serwisu ASO a także mające dotychczas tylko jednego właściciela. Leasing samochodów używanych z oferty poleasingowej staje się coraz bardziej popularny, dlatego wyszukamy dla Ciebie auto spełniające Twoje oczekiwania i policzymy je w najkorzystniejszej dla Ciebie racie. Leasing operacyjny a może leasing finansowy? Co jest dla Ciebie bardziej opłacalne? Doradzimy rozwiązanie, które będzie najbardziej spójne z charakterem prowadzonej przez Ciebie działalności. Pamiętaj, że nie każda forma finansowania jest równie korzystna dla Ciebie, my jesteśmy po to by ułatwić Ci decyzję.

Wziąć samochód w leasing jest łatwo, ale wybrać najkorzystniejszą ofertę nie tylko pod kątem ceny ale także sumy opłat czy wartości dodanych już niekoniecznie. W naszej ofercie proponujemy Ci ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz GAP! Czym jest GAP? To gwarancja Twojego spokoju w razie kradzieży pojazdu lub szkody całkowitej. W cenie kilkudziesięciu złotych miesięcznie możesz spać spokojnie nie martwiąc się, że auto które jest przecież własnością banku w okresie finansowania zostanie skradzione a Ty będziesz musiał pokryć różnicę kosztów pomiędzy wartością auta z dnia zdarzenia a wartością fakturową.

Dopiero otworzyłeś działalność? Nie ma problemu, posiadamy także leasing dla nowych firm, dzięki któremu już na starcie będziesz mógł być w pełni mobilny. Wiemy jak ważne jest posiadanie pojazdu w biznesie, chociażby na dojazd do Klienta czy dostawy niezbędnego towaru. Pomożemy Ci w żmudnych i trudnych procedurach bankowych. Pamiętaj, nie pobieramy od Ciebie ŻADNEJ PROWIZJI! 

Decydując się na leasing samochodu zapytaj o szczegóły naszego Doradcę. Proponujemy finansowanie od 0% wpłaty własnej aż do 72 m-cy. Finansujemy także auta importowane z krajów UE oraz USA. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, powiedz nam czego potrzebujesz a my zajmiemy się resztą!

Call Now Button

Zostaw nam kontakt do siebie!
Oddzwonimy niebawiem i odpowiemy na Twoje pytania!

 

......lub naciśnij krzyżyk w prawym górnym rogu 😉 

Numer telefonu będziemy wykorzystaywać tylko na cele wykonania połączenia. Polityka Prywatności

Dziękujemy!
Oddzownimy wkrótce!