Slider

KREDYT – SAMOCHODY UŻYWANE

Kliknij w zdjęcie by zobaczyć szczegóły

Drogi Kliencie,

Niezależnie czy szukasz auta nowego czy używanego – w naszej ofercie znajdziesz najtańszy kredyt samochodowy z oprocentowaniem już od 4,99%. To co wyróżnia nas wśród konkurencji to fakt, że bardzo szybko reagujemy na Twoje potrzeby. Wycenę dostajesz tego samego dnia, możesz ją dowolnie modyfikować uzyskując oczekiwaną przez Ciebie ratę kredytu. Mamy świadomość, że kredyt na samochód to poważne przedsięwzięcie, dlatego zawsze doradzimy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie. Zależy Ci na niskiej racie? A może jak najniższym koszcie finansowania? Jesteśmy od tego by pomóc Tobie w tej trudnej decyzji. Kredyt na auto nie musi wiązać się ze żmudnym poszukiwaniem najlepszej ceny, skomplikowanymi procedurami bankowymi – te sprawy załatwiamy za Ciebie! Zbadamy Twoją zdolność kredytową i przygotujemy najkorzystniejszą ofertę.

Potrzebujesz kredyt na samochód używany? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami i poinformuj jakiego auta szukasz – mamy szerokie kontakty wśród współpracujących z nami dealerów, dlatego zawsze możesz być pewny auta, które kupujesz! Nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię auta? Prześlij nam link np. z OTOMOTO a policzymy dla Ciebie ratę kredytu przy założonych parametrach.

A może interesuje Cię nowy samochód na raty prosto z salonu? Nasi dealerzy często posiadają oferty specjalne, które z chęcią przedstawimy Ci jako propozycję. Również po zakupie auta służymy Ci wszelką pomocą związaną z obsługą posprzedażową, kwestiami technicznymi, sprawami dotyczącymi finansowania nabytego pojazdu. Pracujemy głównie na rekomendacjach naszych Klientów, dlatego Twój interes jest dla nas najważniejszy!

Dlaczego jesteśmy lepsi niż kalkulator kredytu samochodowego? Otóż kalkulator to tylko narzędzie, nie bierze pod uwagę Twoich potrzeb, ma zakodowane z góry parametry w obszarze których możesz się poruszać nie dając elastyczności przygotowanych dla Ciebie rozwiązań. Kontaktując się z nami sam ustalasz wartość raty, wpłatę własną, okres finansowania – my robimy zaś wszystko, byś polecał nas swoim przyjaciołom. Gwarantujemy kontakt przez 7 dni w tygodniu, sprawne odpowiedzi na Twoje zapytania. Nie pozostaniesz sam z problemem, masz nas.

Kredyty samochodowe są bardzo popularną formą finansowania wśród osób fizycznych. Jeśli jednak nie miałeś nigdy do czynienia z procedurami bankowymi, korporacyjnym podejściem do Klienta, brakiem zaangażowania w Twoją sprawę, totalną dezinformacją dotyczącą realizacji Twojego zamówienia – dobrze, że do nas trafiłeś. Dla nas to codzienność, dlatego wiemy z jakimi przeszkodami będziemy musieli się zmierzyć by przeprowadzić cały proces od zamówienia do wydania Twojego auta. Jeśli chcesz oszczędzić czas i nerwy, powierz nam swoją sprawę a z pewnością wyjedziesz zadowolony swoim wymarzonym autem.

Skorzystaj z kredytu na auto od 0 zł opłaty wstępnej. Teraz aż do 120 m-cy okresu finansowania, byś mógł samodzielnie decydować o wysokości swojej raty. Finansujemy auta nowe i używane aż do 18 lat. Całkowity okres finansowania wraz z wiekiem pojazdu nie może przekroczyć 20 lat. Pomożemy również z autem importowanym z krajów UE oraz USA. 

Zastanawiasz się ile to kosztuje? Otóż nie pobieramy od Ciebie ŻADNEJ PROWIZJI! Zaufaj i przekonaj się sam! 

 

Call Now Button

Zostaw nam kontakt do siebie!
Oddzwonimy niebawiem i odpowiemy na Twoje pytania!

 

......lub naciśnij krzyżyk w prawym górnym rogu 😉 

Numer telefonu będziemy wykorzystaywać tylko na cele wykonania połączenia. Polityka Prywatności

Dziękujemy!
Oddzownimy wkrótce!