O FIRMIE

Drogi Kliencie,

Bardzo nam miło, że zdecydowałeś się odwiedzić naszą stronę.

W jaki sposób możemy Ci pomóc? Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem finansowym w zakresie zakupu samochodów. Odwiedzając Dealera otrzymujesz jedynie ofertę finansowania od podmiotu, z którym sprzedający ma podpisaną umowę. To znacznie ogranicza możliwości pozyskania najlepszej z ofert dla Twojego wymarzonego auta. My przygotujemy dla Ciebie kilka rozwiązań, dzięki którym sam ocenisz którą ofertę wybrać.

Firma MK Partnerzy powstała z myślą o Twoich potrzebach. Łączymy chęć posiadania wymarzonego auta z najlepszym na rynku rozwiązaniem finansowym. Nasze długoletnie doświadczenie i wiedza z branży motoryzacyjnej pozwala nam na dopasowanie oferty spełniającej Twoje wymagania.

Lata pracy z Klientami z sektora B2C oraz B2B nauczyły nas indywidualnego podejścia, bliskiej współpracy oraz zrozumienia potrzeb. Wiedzę biznesową na temat potrzeb naszych Klientów porównujemy z sytuacją, w której boli Cię ząb i wiesz, że trzeba go wyrwać. Wystarczy jeden ruch, aby pozbyć się problemu. Niemalże każdy w tym przypadku korzysta jednak z usług Eksperta. Z pewnością i Ty nie działasz samodzielnie! Jesteśmy po to by naszą wiedzą sprawić, by Ciebie nie bolało 😊

Nasi Eksperci w rzetelny sposób przygotują dla Ciebie ofertę, dokonają rezerwacji interesującego Cię auta i poinformują o dostępności stokowej. Na życzenie możemy odbyć również jazdę testową wybranym modelem.

Czy wiesz, która oferta finansowa będzie dla Ciebie najlepsza? Codziennie analizujemy setki rozwiązań i modeli finansowych, negocjujemy warunki i kontaktujemy Cię z najlepszymi firmami od rozwiązań biznesowych. Mamy doświadczenie we współpracy z importerami, dlatego wiemy jakiej wielkości rabaty możesz uzyskać przy realizacji większego zamówienia.

Poszukujesz auta używanego lub znalazłeś samochód swoich marzeń?

Posiadasz flotę i potrzebujesz większej ilości aut?

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoim marzeniu a my pomożemy Ci w prosty sposób je zrealizować!

Kochamy to co robimy, ciągle rozwijamy się i wierzymy, że wrócisz do nas i zaufasz nam jeszcze raz.

Pozdrawiamy,
Zespół MK Partnerzy

Home2

Home2
Call Now Button