WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY TOYOTA

Toyota to Japońska marka, która cieszy się uznaniem użytkowników od kilku dekad. Przez wielu uznawana jest za najbardziej niezawodną wśród wszystkich dostępnych na rynku aut. Przez wiele lat była liderem w rankingach TUV, międzynarodowego koncernu badawczo-opiniotwórczego, który zajmuje się m.in. certyfikacją technologii. W ostatnim czasie dane na temat niezawodności w rankingach nieco się zmieniły, Toyota straciła fotel lidera, mimo to w dalszym ciągu jest jednym z najchętniej kupowanych samochodów na polskim rynku. Znaczna część sprzedaży marki Toyota odbywa się przy pomocy wynajmu długoterminowego. Dlaczego Toyota jest dobrym rozwiązaniem w najmie długoterminowym?

WYSOKA WARTOŚĆ REZYDUALNA

Jednym z kluczowych elementów przy wycenie kalkulacji wynajmu długoterminowego jest wartość rezydualna. Inaczej mówiąc jest to wartość końcowa auta przy określonym przebiegu na koniec umowy najmu. W tej kategorii Toyota plasuje się na wysokim miejscu, gdyż utrata wartości tej marki jest stosunkowo niska w porównaniu do pojazdów tych samych segmentów innych marek. Skutkiem wysokiej wartości rezydualnej są relatywnie niskie raty.

ODSPRZEDAŻ NA RYNKU WTÓRNYM PO WYNAJMIE DŁUGOTETRMINOWYM

Wynajem długoterminowy Toyoty cechuje się również dobrą sprzedawalnością auta na rynku wtórnym po okresie umowy najmu. Założeniem tego produktu finansowania jest to abyśmy pozostawili auto i zainteresowali się nowym nabytkiem. Auta pokontraktowe trafiają na rynek wtórny, gdzie znajdują nowego nabywcę. Samochody poleasingowe cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na znaną historię pojazdu, gwarantowany przebieg, obsługę serwisową w ASO, czy też fakt że pochodzą od pierwszego właściciela. Tak więc Toyota jako jedna z najlepiej sprzedających się w kraju nad Wisłą marek, nie czeka długo na nowego właściciela.

Jeśli rozważasz zakup auta w wynajmie długoterminowym, Toyota będzie dobrym rozwiązaniem z wyżej wymienionych powodów. Na naszej stronie możesz sprawdzić oferty wynajmu długoterminowego na swoją wymarzoną Toyotę 🔽

Wynajem długoterminowy Toyota

 

Call Now Button