WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY DLA OSÓB PRYWATNYCH

Wynajem długoterminowy jest formą finansowania pojazdów, która zyskuje coraz większą popularność nie tylko wśród przedsiębiorców ale i osób prywatnych. Dzięki niemu przysłowiowy Kowalski może zoptymalizować swój domowy budżet znając dokładnie wszystkie koszty jakie będzie musiał ponieść w związku z wynajmem auta (poza kosztami paliwa oczywiście). Powodów, dla których wynajem długoterminowy dla osób prywatnych budzi takie zainteresowanie jest wiele. Do najważniejszych z nich należą:

  • co kilka lat możemy cieszyć się nowym autem z salonu
  • nie ponosimy opłaty wstępnej
  • w jednej racie zawarte są dodatkowe usługi tj. obsługa serwisowa, ubezpieczenie, opony, assistance i auto zastępcze
  • możemy pozostawić auto po okresie umowy lub wykupić na własność

DLA KOGO?

Wynajem długoterminowy dla osób prywatnych przeznaczony jest dla wszystkich osób pełnoletnich, którzy posiadają stały dochód. Najchętniej uznawana przez banki forma zatrudnienia to umowa o pracę. Należy przy tym pamiętać aby okres obowiązywania umowy o pracę był co najmniej tak długi jak okres umowy wynajmu, który chcemy podjąć. Najlepiej jeśli będzie to umowa o pracę na czas nieokreślony.

Kolejną kwestią są wpisy do bazy dłużników tj. BIK (Biuro Informacji Kredytowej) czy KRD (Krajowy Rejestr Dłużników). Osoba ubiegająca się o wynajem długoterminowy dla osób prywatnych winna mieć „czyste” bazy, to znaczy nie posiadać wpisów o niespłaconych wierzytelnościach. Niespełnienie tego warunku uniemożliwia wnioskowanie o wynajem długoterminowy.

ILE TO KOSZTUJE?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Cena zależy od wielu składowych tj. marka auta, model, nadwozie, silnik, skrzynia, wyposażenie wraz z pakietami, a nawet kolor. Kalkulacje wynajmu długoterminowego dla osób prywatnych trzeba policzyć na przykładzie konkretnego auta by znać jakiekolwiek wartości. Kluczowym elementem wyceny jest również deklarowany przez nas przebieg roczny. Dzięki niemu bank szacuje wartość pojazdu po okresie kontraktu i na tej podstawie liczy wysokość raty.

👇 Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami! Jeśli nie znalazłeś / aś interesującego Cię modelu nic nie szkodzi, powiedz nam czego szukasz a wrócimy do Ciebie z konkretną informacją 😉

Wynajem długoterminowy dla osób prywatnych

Call Now Button