UBEZPIECZENIE SAMOCHODU – zmieniamy się dla Ciebie!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów postanowiliśmy rozszerzyć działalność oferując Wam atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych do każdego leasingu oraz kredytu samochodowego. Od teraz mamy dla Was kompleksową usługę począwszy od finansowania, ubezpieczenia GAP, aż po ubezpieczenie OC/AC/NNW dla Waszych samochodów.

Jesteśmy oficjalnym Agentem GENERALI POLSKA z wpisem w KNF nr 11248895/A

OBOWIĄZKOWE OC/AC/NNW W LEASINGU / KREDYCIE 

Decydując się na finansowanie swojego wymarzonego auta w leasingu czy kredycie, leasingodawca będzie oczekiwał od Was pełnego pakietu ubezpieczenia OC/AC/NNW w okresie umowy. W tym przypadku będziesz miał / miała dwa rozwiązania – zakupić ubezpieczenie samochodu od finansującego lub poszukać go „na zewnątrz”. W przypadku drugiej opcji będzie obowiązywała dodatkowa opłata w kwocie około 200 zł netto za rok, jednak wiemy z doświadczenia że polisa komunikacyjna którą u nas weźmiesz będzie na tyle korzystna cenowo, że będzie Ci się to opłacać.

POLISA SZYTA NA MIARĘ

Ponieważ zajmujemy się Twoim samochodem od A do Z – czyli od znalezienia dla Ciebie auta, finansowania, ubezpieczenia GAP aż po ubezpieczenie OC/AC/NNW wiemy na co zwracać uwagę by nie dublować niepotrzebnie kosztów. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w przypadku Gwarantowanej Sumy Ubezpieczenia w polisie AC (GSU). Wariant ten ma za zadanie chronić Cię w razie szkody całkowitej lub kradzieży, wypłacając odszkodowanie równe wartości auta z faktury zakupowej. Działa on jednak przeważnie tylko w pierwszym roku. Dlatego mając ubezpieczenie GAP nie ma potrzeby dołączenia GSU do Twojej polisy, gdyż te dwa ubezpieczenia będą się wzajemnie dublować, co dla Ciebie oznacza wyższy koszt a niekoniecznie lepszą ochronę.

Tutaj dowiesz się więcej na temat ubezpieczenia GAP ➡ Ubezpieczenie GAP

RABATY NA UBEZPIECZENIE SAMOCHODU – W PAKIECIE TANIEJ

Gdy jesteś naszym Klientem, zależy nam na Twoim zadowoleniu i jak najlepszej obsłudze, dlatego udzielimy Ci rabatów nie tylko na polisę GAP ale i ubezpieczenie samochodu OC/AC/NNW. Już na starcie możesz liczyć na 10% rabatu od każdej polisy jeśli obie zakupisz u nas. W zależności od wartości polisy większe rabaty są ustalane indywidualnie.

Aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach GENERALI POLSKA kliknij tutaj ▶ UBEZPIECZENIE SAMOCHODU GENERALI

Call Now Button