LEASING TOYOTA YARIS 

Ten znany wszystkim hatchback segmentu B to typowy przedstawiciel aut miejskich. Toyota Yaris zachwyca nie tylko niezawodnością ale i elegancją oraz funkcjonalnością. Produkowany od 1999 roku Yaris doczekał się obecnie IV generacji, która zaprezentowana została w 2019 roku by rok później trafić do sprzedaży na rynku europejskim. Począwszy od I generacji Yarisa w tym modelu zmieniło się niemal wszystko poza logo producenta. Pierwsza wersja topowego Yarisa sprzedała się w ilości 1,2 miliona egzemplarzy co uczyniło go jednym z najpopularniejszych aut tego segmentu na całym globie!

Do dnia dzisiejszego Toyota Yaris jest jednym z najchętniej kupowanych miejskich samochodów o czym świadczy raport Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego IBRM SAMAR. Link znajdziesz poniżej 🔽

Rejestracje aut osobowych w lutym 2021

JEDNOSTKI NAPĘDOWE

Jak to zwykle bywa w autach miejskich postawiono na małolitrażowe silniki, głównie te o zapłonie iskrowym. Tak też począwszy od I do obecnej już IV generacji Toyota Yaris oferuje silniki benzynowe o niezbyt wysokiej mocy lecz wysokiej niezawodności. Jednakże nie prędkość i maksymalne osiągi były tu założeniem producentów. Należy pamiętać, że najważniejszą cechą silników benzynowych Toyoty jest to, że pracują one w tzw. cyklu Atkinsona. Oznacza to wyższą wydajność cieplną co przekłada się bezpośrednio nie tylko na kulturę pracy ale przede wszystkim niższe spalanie, a przecież w ruchu miejskim o to właśnie chodzi. W III generacji Toyoty Yaris do silników benzynowych 1.0 (69KM) oraz 1,33 (99KM) dołączył także silnik 1.5 VVT-i z dodatkowym napędem hybrydowym o łącznej mocy 100KM ze skrzynią planetarną eCVT. W tej samej III generacji Toyoty Yaris zrezygnowano z silnika wysokoprężnego (diesla) o mocy 90KM, który producent oferował również w wyższym segmencie C, czyli Toyocie Auris / Toyocie Corolli.

WYPOSAŻENIE I CENY

Toyota Yaris oferuje obecnie bardzo szeroką gamę wyposażenia począwszy od bazowej wersji ACTIVE, której cena zaczyna się od 61 900 zł. W tej cenie możemy nabyć już bardzo dobrze wyposażone auto miejskie z systemami bezpieczeństwa tj. system automatycznego powiadamiania ratunkowego e-call, asystenta pasa ruchu czy system autonomicznego hamowania w razie ryzyka zderzenia czy system wykrywania zmęczenia kierowcy. Oprócz tego do dyspozycji mamy multimedialny wyświetlacz Toyota Touch&Go z kolorowym ekranem dotykowym 7 cali.

Wyższe wersje wyposażenia Comfort oraz dwukolorowa wersja Selection – oferują dodatkowe elementy stylistyki oraz funkcjonalności co przekłada się nie tylko na komfort jazdy ale i bezpieczeństwo osób podróżujących. Wersję Comfort można kupić od 62 900 zł a wersję Selection od 77 900 zł. Oczywiście jak to w Toyocie możemy dodać opcjonalne pakiety wyposażenia modyfikując nasze auto wedle upodobań.

TOYOTA YARIS W ATRAKCYJNYM FINANSOWANIU DLA FIRM

Niezawodność modelu Yaris, jego nowoczesna stylistyka i zadziorny charakter IV generacji czynią Toyotę Yaris autem miejskim wartym uwagi. Obecna generacja została zbudowana na platformie TNGA, czyli dokładnie tej samej na której po raz pierwszy zaprezentowany został nam model C-HR i w późniejszym czasie model Camry. Istotą TNGA jest modułowa budowa platformy ułatwiająca wymienialność poszczególnych jej elementów. Z tego powodu Yaris stał się jednym z najchętniej kupowanych aut segmentu B – zarówno wśród klientów indywidualnych jak i firm.

Leasing Toyoty Yaris to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i chcących posiadać auto na własność. Przy stosunkowo niewielkim wkładzie własnym cieszyć się nowym Yarisem już za 650 zł netto / m-c bez limitu kilometrów! Toyota Yaris w leasingu dla firm z pewnością sprawdzi się nie tylko jako niezawodny środek transportu ale także komfortowy miejski hatch, którym z łatwością znajdziemy miejsce do parkowania wśród ciasnych miejskich uliczek.

Sprawdź naszą ofertę leasingu Toyoty Yaris i zmodyfikuj dowolnie parametry tak by osiągnąć najkorzystniejsze dla Ciebie raty!

Leasing Toyota Yaris

 

 

 

Call Now Button