KALKULATOR KREDYTU SAMOCHODOWEGO

Kredyt samochodowy to dla wielu z nas bardzo poważna i wymagająca rozwagi decyzja. Nierzadko okupiona ciężką pracą przez lata, z której zaoszczędzone pieniądze możemy w końcu przeznaczyć na zakup wymarzonego auta. Często również zdarza się, że chcemy przeznaczyć na ten cel jedynie część środków, by zostawić w przyszłości tzw. poduszkę finansową zabezpieczającą nas przed niezamierzonymi okolicznościami. Niezależnie od tego czy zamierzamy nabyć nowe auto czy wziąć kredyt na samochód nowy czy kredyt na samochód używany, przeglądamy wszystkie możliwe na rynku opcje szukając dla siebie najlepszego rozwiązania.

WIELE MOŻLIWOŚCI, ALE ŻADNYCH KONKRETÓW

Obecnie banki proponują swoim klientom wiele form finansowania tj. pożyczki, kredyty, leasingi. Zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm mnogość rozwiązań w tym zakresie jest bardzo duża. Pracownicy banków zasypują nas szczegółowymi informacjami, które dla osób nieznających branży finansowej są często trudne do zrozumienia. Czym różni się oprocentowanie nominalne od rocznej stopy oprocentowania RRSO? Czy ujawniane są nam wszystkie niezbędne informacje w sposób rzetelny? Czy po uzyskaniu kredytu mamy jakiekolwiek wsparcie w ciągu całej umowy kredytowej? Raczej nie. Mimo to wierzymy, że udało nam się znaleźć najtańszy kredyt samochodowy.

CHCEMY WIEDZIEĆ ILE, ALE NIE CHEMY BYĆ NĘKANI TELEFONAMI

Bardzo częstym zjawiskiem wśród osób poszukujących taniego kredytu samochodowego jest konieczność pozostawienia swoich danych kontaktowych w celu przedstawienia oferty kredytu na zakup auta. Robimy to w nadziei, że poznamy wszystkie niezbędne dane i na tym sprawa się zakończy. Oczywiście tak nie jest, bo odkąd pozostawimy swoje namiary w bazie banku, możemy być pewni że prędzej czy później zaczną się telefony z pytaniami, super ciekawymi propozycjami otwarcia konta, kredytu hipotecznego, kredytu konsolidacyjnego. A przecież chcieliśmy tylko poznać wysokość raty za nasz wymarzony samochód!

CO GDY CHCEMY PORÓWNAĆ, NIEKONIECZNIE OD RAZU KUPIĆ?

Doskonałym sposobem są narzędzia takie jak kalkulator kredytu samochodowego. Możesz w nim dowolnie zmieniać parametry takie jak wartość pojazdu, wiek samochodu, wpłatę własną czy okres finansowania. Dopiero gdy ustalisz wysokość raty jaką jesteś zainteresowany możesz przejść do następnego kroku.

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z NARZĘDZI KALKULATORA?

Taki kalkulator rat kredytu pozostawia nam przede wszystkim swobodę działania, możliwość ponownej kalkulacji w każdej chwili, zmianę parametrów wraz z naszymi oczekiwaniami i komfort nie odbierania ciągłych, nękających nas telefonów z powitalną informacją „Dzień dobry, tu bank …. za chwilę nastąpi połączenie z Doradcą”. Tak, wszyscy to znamy. Najczęściej dzwonią wtedy gdy nie możemy akurat rozmawiać. Nawet jeśli jednemu z Doradców powiesz, że nie jesteś już zainteresowany to bądź pewny, że za kilka dni odezwie się inny, który przecież nie wiedział o poprzednim kontakcie z ich strony.

KREDYT SAMOCHODOWY – KALKULATOR

Doskonale znamy wszystkie opisane wyżej zjawiska. Sami niejednokrotnie irytowaliśmy się, gdy chcąc sprawdzić ile będzie nas kosztowało to czy tamto natknęliśmy się na bratobójczą walkę Doradców banku na polu bitwy zwanym rynkiem. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić dla Was kalkulator rat samochodowych. Dzięki niemu macie możliwość dopasowania wszystkich składowych do swoich potrzeb. Dopiero gdy będziecie chcieli znać więcej szczegółów odpowiemy na Wasze pytania i udzielimy wskazówek.

SPIJ SPOKOJNIE, BEZ NĘKAJĄCYCH TELEFONÓW

Nie wykorzystujemy kontaktów do naszych Klientów dlatego zawsze będziesz miał spokój ducha, że nasz Doradca nie będzie Cię atakował niezliczoną ilością połączeń. Ponieważ działamy głównie na poleceniach, załatwimy Twoją sprawę w taki sposób abyś popijając weekendowe wino z przyjaciółmi mógł powiedzieć – znam ludzi, którzy załatwią tę sprawę, ponadto nie wezmą od Ciebie prowizji!

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy: Kalkulator rat kredytu samochodowego

Znaleźliśmy też ciekawy artykuł, który warto zobaczyć: Kredyt samochodowy – na co zwrócić uwagę

Call Now Button